Forca Dashuris


Mirsevini Ne Forumin Forca-Dashuris.Com
 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Stafi

 
Asnjė mesazh i ri

Reth Forca Dashuris

Gjithqka reth stafit tonė
00

Forca Dashuris

 
Asnjė mesazh i ri

Njoftime

Kėtu mund tė njoftohemi se kush jemi nga jemi qka bėjm etj etj...
49Wed Jul 25, 2007 1:30 pm
trimi ViRuS
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Kėtu shkruani poezit e juaja ...
1261Fri Sep 28, 2007 2:27 pm
ILJAZI I ėMBEL kam nevoj per Kiss
Asnjė mesazh i ri

Tregime

Kėtu mund tė shkruani tregimet tuaja ndonjė ngjarje qė ju ka ndodhur...
111Sat Jul 21, 2007 2:46 am
CLEVER Endrra Me E Bukur Qe Keni Pare
Asnjė mesazh i ri

Mesime reth Dashuris

Mesoni se qfar dmth dashuria .......

1024Sun Jul 22, 2007 10:13 am
trimi Pse lindin dėshirat seksuale
Asnjė mesazh i ri

Bised e Lir&Pytje

Kėtu mund tė bėni ndonjė pyetje rreth rastit tuaj dhe mund tė kėrkoni ndonje kėshill qė antartėt tanė t`ju ndihmoj nė zgjedhjen e problemeve tuaja...
2294Fri Jul 20, 2007 4:34 pm
AmD Martesa dhe dashuria
Asnjė mesazh i ri

Barcoleta (vica)

Tregoni donje barcolet apo vic:d
1572Sat Jul 21, 2007 3:17 pm
AmD Banjo
Asnjė mesazh i ri

Diskutime&Probleme

Mund te diskutojm reth problemeve tuaja....
313Wed Jul 25, 2007 1:54 pm
trimi shendeti > DEPRESIONI

Music

 
Asnjė mesazh i ri

Albanian Music

Kėtu mund tė gjeni muzik nė gjuhėn shqipe
11Sun Jul 01, 2007 3:18 pm
By-One Link me Kenga te ndryshe:d
Asnjė mesazh i ri

English Music

Here you can find Music in English Langauge
11Sun Jul 01, 2007 3:32 pm
By-One Sloww song
Asnjė mesazh i ri

Turkish Music

Buraya Turce Muzik Bulabilirsiniz
00
Asnjė mesazh i ri

Lyrics/Tekste Kėngės

ketu mund te posoni apo te kerkoni tekste kenges ..
22Sun Jul 08, 2007 9:28 am
AmD Step Up-Darin

Internet & Media

 
Asnjė mesazh i ri

Programe Aplikative

Kėtu mund tė gjeni Programe Aplikative
11Sun Jul 01, 2007 4:36 pm
ViRuS-SimPaTik Autodesk 3ds Max 9 FULL (32bit & 64bit
Asnjė mesazh i ri

e-Books/Mėsime

Kėtu mund tė gjeni Mėsime rreth Pc-ės
00
Asnjė mesazh i ri

Pytje&Probleme me PC

Ketu mund te  tregoni problemin juaj qe keni me pc dhe ne dot mundohemi tju ndihmojm
13Tue Jul 17, 2007 4:08 am
By-One qysh mi qit qata
Asnjė mesazh i ri

Movie/Filma

Kėtu mund tė gjeni Filma tė ndryshmė..
22Sun Jul 01, 2007 4:54 pm
By-One Saawan: Love season (2006) DVDRip
Asnjė mesazh i ri

Game/Lojra

Kėtu mund tė gjeni Lojra Kompjterike...
11Sat Jun 30, 2007 8:44 pm
By-One Lost Planet: Extreme Condition (2007)
Asnjė mesazh i ri

Foto Dashuris/ Love Pictures

Kėtu mund tė gjeni Gallery  tė ndryshme pėr shijen tuaj
23Mon Jul 02, 2007 10:08 am
By-One Knaqi o meta ngjit femna:D

English

 
Asnjė mesazh i ri

Notification

Here we can meet who are you , what do you do  etc etc...
11Sat Jun 30, 2007 8:40 pm
By-One By-One
Asnjė mesazh i ri

Poetry

Here u can write your poetry
11Sun Jul 29, 2007 10:18 am
AmD Who I am?
Asnjė mesazh i ri

Story

Here you can write the story that happened
 


00
Asnjė mesazh i ri

Learn about love

Learn ,what the LOVe it means

11Fri Jul 06, 2007 2:48 pm
AmD How To Flirt ?
Asnjė mesazh i ri

Ask &Council and Suggestion

Here you can ask evrything about your case and you can search the Council which our membes can you help to select your problem..

11Sun Jul 01, 2007 4:54 pm
Dashnori_Tradhtar hey dudes i need ur help
Asnjė mesazh i ri

Free Talk

Came on to do free talk
00
Forca Dashuris Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 302 artikuj
Forumi ka 31 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri malorka
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 6 mė Mon Jul 02, 2007 7:46 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur