Forca Dashuris


Mirsevini Ne Forumin Forca-Dashuris.Com
 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Forca Dashuris

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Njoftime

Kėtu mund tė njoftohemi se kush jemi nga jemi qka bėjm etj etj...
49Wed Jul 25, 2007 1:30 pm
trimi ViRuS
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Kėtu shkruani poezit e juaja ...
1261Fri Sep 28, 2007 2:27 pm
ILJAZI I ėMBEL kam nevoj per Kiss
Asnjė mesazh i ri

Tregime

Kėtu mund tė shkruani tregimet tuaja ndonjė ngjarje qė ju ka ndodhur...
111Sat Jul 21, 2007 2:46 am
CLEVER Endrra Me E Bukur Qe Keni Pare
Asnjė mesazh i ri

Mesime reth Dashuris

Mesoni se qfar dmth dashuria .......

1024Sun Jul 22, 2007 10:13 am
trimi Pse lindin dėshirat seksuale
Asnjė mesazh i ri

Bised e Lir&Pytje

Kėtu mund tė bėni ndonjė pyetje rreth rastit tuaj dhe mund tė kėrkoni ndonje kėshill qė antartėt tanė t`ju ndihmoj nė zgjedhjen e problemeve tuaja...
2294Fri Jul 20, 2007 4:34 pm
AmD Martesa dhe dashuria
Asnjė mesazh i ri

Barcoleta (vica)

Tregoni donje barcolet apo vic:d
1572Sat Jul 21, 2007 3:17 pm
AmD Banjo
Asnjė mesazh i ri

Diskutime&Probleme

Mund te diskutojm reth problemeve tuaja....
313Wed Jul 25, 2007 1:54 pm
trimi shendeti > DEPRESIONI
Forca Dashuris Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur